Ideo sp. z o.o.
 agencja interaktywna
softwere house

Oferta

widok-z-gory-wspołpracownikow-planowania-strategii_1098-2959
widok-z-gory-wspołpracownikow-planowania-strategii_1098-2959
+

Systemy e-commerce to rozbudowane rozwiązania, które wspierają sprzedaż produktów w sieci. Są one tworzone w oparciu o wielkość przedsięwzięcia oraz rodzaj sprzedawanego asortymentu. Dzięki indywidualnemu podejściu, kontrahent otrzymuje intuicyjne rozwiązanie, które jest łatwe w obsłudze i zachęca do skorzystania ze sklepu. Platformy e-commerce obejmują zarówno tworzenie sklepów internatowych, jak i ich pozycjonowanie, optymalizację konwersji oraz wiele więcej.

Aplikacje dedykowane powstają w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klienta związane z koniecznością integracji danych pomiędzy istniejącymi systemami. Każde zaprojektowane rozwiązanie jest zawsze wdrażane, testowane oraz uruchamiane użytkownikom końcowym.

Intranet w firmie znacznie ułatwia współpracę pomiędzy pracownikami. Zapewnia szybki dostęp do dokumentów, informacji oraz wiedzy, co polepsza efektywność prac oraz skraca czas realizacji projektu.

Elektroniczny obieg faktur zapewnia pełną obsługę faktur, ich wprowadzenie do systemu, wyszukiwanie oraz monitorowanie dzięki uwzględnianiu parametrów.

System obiegu dokumentów to moduł, który usprawnia przepływ korespondencji i dokumentacji w przedsiębiorstwie. Umożliwia użytkownikom szybki dostęp do pism oraz monitoring terminów załatwienia spraw.